Ren-G13043 - OSRAM LINE DIMM 230V R7S LED EQ75 300° 2700K - DESIGN RENDL
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Max. příkon světelného zdroje | 8W |
| Typ světelného zdroje | LED |
| Patice | LED |
| Barva světla | teplá bílá |
| Délka | 78 mm |
| Průměr | 29 mm |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Včetně zdroje | |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
Dnes zadejte kód „ ren12 “ v košíku a získejte 12% dod. slevu
Sklad dodavatel 11 ks, dodání 4-12 dní
Supercena
392 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 435 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 435 Kč
Akce - požádejte o individuální cenu u více ks !
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
