STR-04852 PORT 22 2x230V D BLACK - PORT 22 2x230V D BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | černá |
| Materiál | nerez / plast |
| Napětí | 240 V |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 700 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
401 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 445 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 445 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
