STR-04835 ALTO 230V - ALTO 230V
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá / stříbrná |
| Materiál | abs |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | 0,3 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 58 mm |
| Výška | 103 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 792 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 264 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
