STR-04834 HOL LED 1W WHITE - HOL LED 1W WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Na baterie AA |
|
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | abs |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 197 mm |
| Výška | 93 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Světelný tok | 60 lm |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1613 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
