STR-04751 EMIL LED PIR 36W NW - EMIL LED PIR 36W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 36 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Světelný tok | 3900 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 843 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
419 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 466 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 466 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
