STR-04750 EMIL LED PIR 24W NW - EMIL LED PIR 24W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Světelný tok | 2670 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1014 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
357 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 397 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 397 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
