STR-04670 JOTA E14 WENGE - JOTA E14 WENGE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | wenge - hodně tmavá hnědá |
| Materiál | keramika / nerez / textilem vyztužený plast |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 25 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 899 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
239 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 265 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 265 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
