STR-04635 ULKE LED E27 1W ORANGE - ULKE LED E27 1W ORANGE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | oranžová |
| Materiál | plast / hliník |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1 W |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 69 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Světelný tok | 59 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 1133 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
25 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 28 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 28 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
