STR-04623 ASTRO LED C 12/15/18W WHITE CCT - ASTRO LED C 12/15/18W WHITE CCT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Regulace teploty barev a regulace výkonu |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Barva světla | 3000/4300/6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12/15/18 W |
| IP krytí | 54 |
| Šířka | 220 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Světelný tok | 1150 / 1380 / 1600 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Životnost LED | 35000 h |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 538 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 529 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
