STR-04586 SAMIR GU10 C - SAMIR GU10 C
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Na vyměnitelnou žárovku GU10. |
|
| Barva | matný chrom / matt chrome |
| Materiál | nerez |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 20 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Sklad dodavatel 821 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
