STR-04577 LIMBA LED 11W WHITE/GOLD CCT - LIMBA LED 11W WHITE/GOLD CCT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá / zlatá |
| Materiál | hliník / ocel / plast |
| Barva světla | 4200 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 11 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 505 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Světelný tok | 900 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 344 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
810 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 900 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 900 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
