STR-04532 WINYL LED PIR 18W NW - WINYL LED PIR 18W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 18 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 325 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 325 mm |
| Světelný tok | 1260 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 81 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
428 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
