STR-04451 BURTA LED 3W+3W - BURTA LED 3W+3W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Doba svícení na jedno nabití max. 6 h |
|
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3 W + 3 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 220 + 250 lm |
| Vyzařovací úhel | 4 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 316 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
148 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 164 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 164 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
