STR-04432 NOBEL E27 BLUE - NOBEL E27 BLUE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | modrá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 15 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 370 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1343 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
286 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 318 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
