STR-04378 MONITOR LED BLACK - MONITOR LED BLACK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Nastavení jasu a barvy bílého světla (WW, NW, CW). Integrovaná LED, 25 000 h, 400 lm na výstupu ze světla |
|
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | abs |
| Barva světla | 4300 K |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 398 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Světelný tok | max 265 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1600 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
381 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
