STR-04224 ZET LED PINK - ZET LED PINK
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
Nastavení jasu a barvy bílého světla (WW, NW, CW). |
|
| S vypínačem | |
| Barva | růžová |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Barva světla | 4300 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 288 mm |
| Výška | 323 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Světelný tok | max 350 lm |
| Možnost stmívání LED | ANO |
| Vyzařovací úhel | 140 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1253 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
428 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
