STR-04185 MONTE 60 CLEAR D - MONTE 60 CLEAR D
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Objímka | E27 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 60 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 230 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hloubka | 230 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 2226 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
167 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 185 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 185 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
