STR-04032 SOFIA 3xGU10 WHITE - SOFIA 3xGU10 WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / plast |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | 3 x max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 2088 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
881 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 979 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 979 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
