STR-03938 SOPLA LED 36 0,06W BLACK CW - SOPLA LED 36 0,06W BLACK CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| S vypínačem | |
| Barva | černá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,06 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 360 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Světelný tok | 1 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 4218 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
34 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 38 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 38 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
