STR-03920 URANIA LED D 24W NW - URANIA LED D 24W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 24 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 330 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hloubka | 330 mm |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 93 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
428 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
