STR-03918 URANIA LED D 12W NW - URANIA LED D 12W NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá |
| Materiál | ocel / plast |
| Barva světla | 4000 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 12 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 212 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hloubka | 212 mm |
| Světelný tok | 900 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 160 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 82 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 348 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
236 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 262 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 262 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
