STR-03890 GOL LED D 1,6W WHITE NW - GOL LED D 1,6W WHITE NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. Minimalistické bodové světlo pro zapuštění do podhledů. Vhodné pro nasvícení předmětů ve vitrinách nebo jako doplňkové bodové svítidllo v obyvacích místnostech pro ambientní osvětlení. Při této svítivosti nedoporučujeme jako hlavní osvětlení, spíče jako další - doplňkové. Integrovaná LED, 25 000 hodin, 70 lm na výstupu ze svítidla, pro vnitřní použití |
|
| Barva | bílá |
| Materiál | hliník / plast |
| Barva světla | 4300 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1,6 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 40 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Světelný tok | 70 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 20 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 84 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1083 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
133 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 148 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 148 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
