STR-03698 NEO MVS SMALL WHITE - NEO MVS SMALL WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1200 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 55 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
229 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 254 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 254 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
