STR-03697 AGENT PIR WHITE - AGENT PIR WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1200 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hloubka | 115 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
172 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 191 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
