STR-03694 OKO PIR WHITE - OKO PIR WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 1200 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 76 mm |
| Výška | 76 mm |
| Hloubka | 76 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 692 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
164 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 182 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 182 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
