STR-03693 GEST PIR WHITE - GEST PIR WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 500 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 36 mm |
| Výška | 78 mm |
| Hloubka | 21 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 91 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
214 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 238 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 238 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
