STR-03692 KLIK PIR WHITE - KLIK PIR WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | max 500 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 82 mm |
| Výška | 82 mm |
| Hloubka | 25 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 1842 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
143 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 159 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
