STR-03613 GARET LED C 0,5W CW - GARET LED C 0,5W CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| S vypínačem | |
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | nerez / plast |
| Barva světla | 5700 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,5 W |
| IP krytí | 65 |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Světelný tok | 2 x 10 lm |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 22 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
