STR-03595 SELENA C CLEAR - SELENA C CLEAR
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | transparentní / chrom-lesklý |
| Materiál | hliník / sklo |
| Výkon | max 35 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 2946 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
67 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 74 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 74 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
