STR-03552 ESTERA LED 40 0,12W CW - ESTERA LED 40 0,12W CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | nerez |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,12 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Světelný tok | 2 x 1,5 lm |
| Vyzařovací úhel | 320 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
428 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 476 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
