STR-03551 ESTERA LED WLL 0,12W CW - ESTERA LED WLL 0,12W CW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | chrom-lesklý |
| Materiál | nerez |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,12 W |
| IP krytí | 44 |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Světelný tok | 2 x 1,5 lm |
| Vyzařovací úhel | 320 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 70 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 281 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
381 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
