STR-03205 GOLF E14 WALNUT - GOLF E14 WALNUT
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
|
Svítidlo na vyměnitelnou žárovku. |
|
| S vypínačem | |
| Barva | hnědá / béžová |
| Materiál | keramika / nerez / textilem vyztužený plast |
| Objímka | E14 |
| Napětí | 240 V |
| Výkon | max 25 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 203 mm |
| Výška | 280 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
381 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 423 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
