STR-03099 ALFI LED C SILVER NW - ALFI LED C SILVER NW
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
|
U tohoto svítidla je uvedena čistá skutečná svítivost. |
|
| Barva | stříbrná |
| Materiál | ocel / sklo |
| Barva světla | 4100 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 3,5 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Světelný tok | 255 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 120 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 83 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 143 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
191 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 212 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
