STR-02869 DEO LED 1W - DEO LED 1W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | polykarbonát / abs |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 1 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 47 mm |
| Výška | 104 mm |
| Hloubka | 77 mm |
| Světelný tok | 59 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 180 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový list
Sklad dodavatel 1803 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
86 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 95 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 95 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
