STR-02554 SIMPSON HL981L WHITE - SIMPSON HL981L WHITE
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| S vypínačem | |
| Barva | bílá |
| Materiál | plast |
| Barva světla | 6500 K |
| Napětí | 230 V |
| Výkon | 0,4 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Světelný tok | 9,2 lm |
| Možnost stmívání LED | NE |
| Vyzařovací úhel | 180 ° |
| Index podání barev | CRI/Ra 80 |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Návod
Sklad dodavatel 1473 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
45 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 50 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 50 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
