STR-02542 GU10 CERAMIC - GU10 CERAMIC
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | bílá |
| Materiál | keramika |
| Objímka | GU10 |
| Napětí | 250 V |
| Šířka | 28 mm |
| Výška | 16 mm |
| Hloubka | 28 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Sklad dodavatel 3147 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
10 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 11 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
