STR-01208 - ORKIDE HL750 GOLDEN
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
Návod
| Barva | zlatá |
| Materiál | ocel |
| Objímka | GU5,3 |
| Napětí | 12 V |
| Výkon | max 50 W |
| IP krytí | 20 |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Výrobce | Strüm-Ideus |
Ke stažení:
Katalogový listNávod
Pro cenu prosím volejte na 777 084141 a nebo pište na náš e-mail info@svitidla.com
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
