Idd-ID-3413 - Komp. ULTRA SLIM PRO 48V DC 2,08A 100W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Napájecí jednotka PROVERO ULTRA SLIM je určena pro vnitřní použití. Je vyroben z vysoce kvalitních komponentů, které byly umístěny do pevného hliníkového pouzdra v grafitové barvě. Napájecí zdroj je určen k napájení LED osvětlení pomocí 48V LED pásků. Chlazení je zajištěno volným prouděním vzduchu přes perforovaný kryt. Modulární konstrukce umožňujesnadnou a pohodlnou montáž na svislé i vodorovné plochy. | |
| Síťové napětí AC | AC 170-260V |
| Frekvence střídavé sítě | 50-60Hz |
| Stabilizované výstupní napětí DC | 48 V |
| Trvalý výstupní výkon max. | 100W |
| Výstupní proud max. | 2,08A |
| Provozní teplota | max. 45°C |
| Způsob přeměny energie | Pulzní měnič |
| Ochrana proti přetížení | Ano |
| Přepěťová ochrana | Ano |
| Tepelná ochrana | Ano |
| Způsob připojení | bezšroubové připojení |
| Vnější rozměry | 136 x 50 x 24 mm |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Záruka | 3 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 18 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
294 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 320 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 320 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
