Tkl-11106 - LAVA SABIA LAMPA WISZACA 1XG9
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Počet světelných zdrojů | 1 |
| Počet světelných sekcí | 1 |
| Kód stínidla | 7982 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Závěsná lampa |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| Barva rámu | Sabia |
| DODÁVKY | 230V - 50Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Styl lampy | Glamour |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Přenosné svítidlo |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 1/1 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Vypínač napájení | NE |
| Zdroj světla | G9 |
| Barva stínidla | Koňak |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Rozměry podhledu | Ø80 - ↕ 30 mm |
| Rozteč montážních otvorů | 37 mm |
| Faktor RA | Nepoužije se |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Další informace | Možnost změny výšky elektrikářem s kvalifikací SEP |
| Délka lampy | 150 mm |
| šířka lampy | 150 mm |
| výška lampy | 1500 mm |
| Délka krabice | 235 mm |
| Šířka krabice | 170 mm |
| Výška boxu | 170 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 0,4 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 0,800 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová |
Nyní vyprodáno - termín na dotaz
Supercena
741 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 872 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
