Idd-ID-2770-1m - LED NEON FLEX NANO 240 SMD2025 24V 3000K 3*6mm 10W/m IP67 1m
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| DODÁVKY | 24V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 10W/m |
| BARVA SVĚTLA | Teplá bílá 3000K |
| Světelný tok | 400 lm/m |
| Index podání barev | Ra>90 |
| Počet diod | 240LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP67 (s odpovídající ochranou řezné plochy) |
| Typ světelného zdroje | 2025SMD |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Rozměry | 3x6 mm |
| Materiál štítu | Silikon |
| Délka | 1m nebo více (vystřižený z role) |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 30 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 25 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 420 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
121 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 131 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 131 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
