Tkl-11037 - LAVA BROWN LAMPA WISZĄCA 9XG9
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| LAVA Rodina svítidel LAVA kombinuje moderní design s přirozenou dynamikou světla. Nepravidelně tvarovaná skleněná stínidla, inspirovaná tekutou formou ztuhlé lávy, propůjčují interiéru jedinečný charakter. Jemné odrazy a lomy světla vytvářejí působivou hru stínů a vnášejí do místnosti atmosféru tepla a elegance. Kovová konstrukce v kombinaci s jedinečným sklem je synonymem stylu a luxusu. Kolekce LAVA zahrnuje různé varianty závěsných svítidel - od minimalistických jednoduchých modelů až po výrazné vícebodové kompozice, které se skvěle hodí nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do komerčních prostor. Osvětlení LAVA je nabídkou pro milovníky designových řešení, kteří oceňují harmonii světla a tvaru. | |
| Počet světelných zdrojů | 9 |
| Počet světelných sekcí | 9 |
| Kód stínidla | 7982 |
| BARVA SVĚTLA | V závislosti na použité žárovce |
| Typ svítidla | Stropní svítidlo|Závěsné svítidlo |
| Barva rámu | Bronz |
| Materiál rámu | Kov|Plast |
| Zdroj světla | G9 |
| Barva stínidla | Koňak |
| DODÁVKY | 220-230V - 50/60Hz |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | A až G |
| Typ prohlášení CE/UKCA | Pevné svítidlo |
| Styl lampy | Glamour |
| Třída ochrany | 1 třída ochrany |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Maximální výkon LED | max. 8W LED |
| Obsahuje světelný zdroj | NE |
| Rozdělení světelné části | 9/9 |
| Teplota K | V závislosti na použité žárovce |
| Světelný tok lm | V závislosti na použité žárovce |
| Záruka výrobce | 5 let |
| Vypínač napájení | NE |
| DIMMABLE | Ano - v závislosti na použité žárovce |
| Rozměry podhledu | ↔335 - 60 -↕20 mm |
| Rozteč montážních otvorů | 295 mm |
| Faktor RA | Ra - index podání barev závisí na typu použitých žárovek. |
| Další funkce | Nepoužije se |
| CRI | Nepoužije se |
| Další informace | Počet světelných sekcí může měnit elektrikář s osvědčením SEP|Výšku může měnit elektrikář s osvědčením SEP|Neplatí |
| Délka lampy | 330 mm |
| šířka lampy | 1160 mm |
| výška lampy | 1410 mm |
| Délka krabice | 320 mm |
| Šířka krabice | 320 mm |
| Výška boxu | 1200 mm |
| Čistá hmotnost svítidla | 2,63 kg |
| Hrubá hmotnost svítilny | 3 650 kg |
| Životnost LED | Nepoužije se |
| Přední barva | Béžová|Hnědá|Transparentní |
Sklad dodavatel 12 ks, dodání 4-7 prac. dnů
Supercena
5 486 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 454 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 6 454 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
