Idd-ID-2715-25M - LED NEON FLEX 24V DC pomarańczowa 6*12mm 9W/m
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| DODÁVKY | 24V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 9W/m |
| BARVA SVĚTLA | oranžová |
| Počet diod | 120LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP67 |
| Typ světelného zdroje | 2835SMD |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Rozměry | 6x12 mm |
| Materiál štítu | Silikon |
| Délka role | 25m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 20 000h |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí | x15 000 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 5 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
2 999 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 260 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 3 260 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
