Idd-ID-2754-25M - Neon frez 6 mm silikonowa osłona do taśmy LED fioletowa
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| barva | Fialová |
| Rozměry | 8x10 mm |
| Šířka frézování | 6 mm |
| Délka role | 25m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE |
| Řezná kapacita | kdekoli po jeho délce |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 42 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
1 580 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 717 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 717 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
