Idd-ID-7007 - Latarka długopisowa mini
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| DODÁVKY | 3 články AAA |
| Napájení LED | 3W |
| Zdroj světla | 50 mm COB LED - (Chip On Board) - lineární zdroj |
| BARVA SVĚTLA | 6500-7000K |
| Světelný tok | 200 lm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| Zabezpečení bydlení | Odolný proti nárazům a otřesům, chráněný proti stříkající vodě a prachu Klip vybavený neodymovým magnetem. |
| MATERIÁL | Hořčíkovo-hliníkový odlitek AlMg4,5MnZr. |
| Rozměry | Ø30 x 160 mm |
| Rozsah provozních teplot | -20 až +50 stupňů C |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 1153 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
54 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
