Idd-ID-2096 - Sterownik RF RGBW 28 przycisków 216W
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Aplikace | Pro instalaci vícebarevných RGBW LED pásků. Dálkové ovládání s přijímačem je součástí dodávky. |
| Kontrola | 28 Tlačítka na dálkovém ovladači |
| Vstupní/výstupní napětí regulátoru | 12V - 24V DC z napájecí jednotky LED pásku |
| Maximální výstupní proud regulátoru | 6 A |
| Výstupní výkon | 288W při 12V; 500W při 24V |
| Komunikace s dálkovým ovládáním | Ovladač + dálkový ovladač jsou spárovány z výroby. Rádiový kanál 433 MHz. |
| Dosah rádiové komunikace | Přibližně 10 metrů od dálkového ovládání v otevřeném terénu. |
| Výstupní signál regulátoru | PWM - pulzně šířková modulace. |
| Bílá kontrola | zapnuto/vypnuto Stmívání/rozjasňování v 10 úrovních |
| Ovládání kanálů RGB | pevné úrovně jasu ve statickém režimu zapnutí/vypnutí v každém kanálu a rozjasňování/stmívání v 10 úrovních nastavitelná rychlost dynamických přechodů. |
| Provozní teplota | -20 až +60 °C |
| Připojení stmívače k instalaci | Šroubové svorky pro napájecí kabely a LED pásky. Výstup - 5pólová zásuvka pro LED pásky |
| Nastavení barvy | BLACK |
| Rozměry přijímače | 128 x 64 x 24 mm |
| Rozměry dálkového ovládání | 125 x 56 x 7 mm 27 g |
| Napájení dálkového ovládání | Včetně buňky 2025. |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 23 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
236 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 257 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 257 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
