Idd-ID-2020 - Taśma LED 60 SMD 3014 IP20 - ciepła
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 6 W/m |
| BARVA SVĚTLA | teplá bílá 3000K (WW) |
| Světelný tok | 400 lm/m |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Počet diod | 60LED/m |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | SMD3014 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 8 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Délka života | 35 000h |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 29 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
54 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 59 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
