Idd-ID-4726 - Plafon LED Artesia 92W czarny CCT pilot
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva pouzdra | černé + mléčné sklo |
| DODÁVKY | 220-240 V 50Hz AC |
| POWER | 92 W |
| BARVA SVĚTLA | 6000 K (studená), 4000 K (neutrální), 3000 K (teplá) |
| Světelný tok | 9000 lm |
| Životnost světelného zdroje | 30 000 hodin |
| Index podání barev | Ra>80 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Zdroj světla | Trvale instalované, nevyměnitelné LED diody |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Ochrana před úrazem elektrickým proudem | IP20 |
| Rozměry | 890x560x75 mm |
| MATERIÁL | difuzor - plast, kryt - hliník |
| Maximální provozní teplota | -25~45 °C |
| Provoz se stmívačem | ANO s dálkovým ovládáním v balení |
| Počet cyklů zapnutí/vypnutí. | 15 000x |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 346 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
1 410 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 533 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 1 533 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
