Idd-ID-6200-01 - Oprawa sufitowa 6xE27 PALLE Black
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Stropní svítidlo PALLE 6xE27 černé | |
| Barva pouzdra | BLACK |
| Barva odstínu | BÍLÁ |
| DODÁVKY | 220-240 V Hz AC |
| Elektrický výkon max. | max. 10W LED - bez žárovky |
| Počet světelných zdrojů | 6 |
| Konektor žárovky | E27 |
| Materiál rámu | práškově lakovaný kov |
| Montáž | dvě zástrčky do zdi |
| Rozměry lampy | Výška max. 320 mm, délka 800 mm, podhled 120 mm |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 192 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
791 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 860 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 860 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
