Idd-ID-4712 - Plafon LED HOUSTON 36W 4000K biały
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| Barva pouzdra | bílá |
| DODÁVKY | 220-240 V AC |
| POWER | 36 W |
| BARVA SVĚTLA | neutrální bílá 4000K NW |
| Světelný tok | 3240 lm |
| Index podání barev | Ra>85 zajišťuje přesné rozlišení osvětlených barev. |
| Zdroj světla | Integrovaný modul LED. |
| Ochrana před úrazem elektrickým proudem | IP20 (pro vnitřní použití) |
| Rozměry | průměr - 400 mm; výška - 50 mm |
| Maximální provozní teplota | 35 °C |
| MATERIÁL | Ocel/polykarbonát |
| Stínidlo | Mléko |
| Pracovní doba | 35 000 hodin |
| Provoz se stmívačem | NE |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 238 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
886 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 963 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 963 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
