Idd-ID-2031 - Taśma LED 60 SMD 5050 IP20 - RGBW szer.12mm
Zobrazit celou sadu
Sada obsahuje další produkty
Parametry:
| DODÁVKY | 12V DC |
| Jmenovitý výkon 1m úseku | 19,2 W/m |
| Jmenovitý proudový odběr 1m úseku | 1,6A |
| BARVA SVĚTLA | Plně nastavitelná červená-zelená-modrá, studená bílá /Cold White/ |
| Počet diod | 60LED/m 4 barvy v 1LED |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| Typ světelného zdroje | SMD 5050 |
| Úhel rozložení světla | 120° |
| Šířka pásu | 12 mm |
| Délka role | 5m |
| Provoz se stmívačem | Ano |
| Záruka | 2 roky |
| Certifikáty | CE, RoHS |
| Délka života | 35 000 hodin |
| Možnost řezání pásu | každých 50 mm |
| Výrobce | IDEA LED Spółka z o.o. |
Sklad dodavatel 57 ks, dodání 3-10 prac. dnů
Supercena
430 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 467 Kč
Doporučená maloobchodní cena: 467 Kč
Nastavit hlídač ceny
Přidat k oblíbeným svítidlům
